Синові Жан-Клод Ван Дамма загрожує в'язниця

 СЕГОДНЯ

Син Жан Клода Ван-Дамма скоро відправиться під суд. Йому може бути пред'явлений цілий список звинувачень, в тому числі погроза вбивством із застосуванням смертельної зброї і зберігання наркотиків.

21-річний Ніколас Ван Варенберг був заарештований 10 вересня. При цьому повідомляється, що 21-річний хлопець впевнений в успішному результаті справи. Як стало відомо журналістам, під час затримання він поставив поліцейським питання: "Ви що, прославитися захотіли?".

Увечері 10 вересня сусіди Ніколаса викликали поліцію, так як почули жахливі крики молодої людини – він був несамовитий, бився в ліфті – там залишилися криваві сліди. Однак сам Ніколас запевнив, що він був дуже засмучений, сильно вдарив кулаком кілька разів по панелі ліфта і розбив руку в кров. Таких пояснень було досить, всі підозри були зняті.

Однак відразу після відходу поліцейських Ніколас вирішив зігнати злість на свого сусіда по квартирі за те, що той відкрив двері правоохоронним органам. Поліцейські повернулися буквально через кілька хвилин, почувши крики.

Ніколаса доставили до відділку разом зі знайденими при обшуку доказами – ножем і марихуаною. Офіцер написав у рапорті, що хлопець демонструє ознаки душевного розладу. Від адвоката Ніколас відмовився, а поговоривши з суддею, домігся, щоб його відпустили під заставу в 10 тисяч доларів. 56-річний Жан-Клод поки не коментував ситуацію. ЗМІ повідомляють, що з сином він майже ніколи не спілкується.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення