На Дніпропетровщині нібито у геріатричному пансіонаті сталася надзвичайна подія. Про це повідомляє місцевий паблік "Днепр Сейчас".
У медичному закладі стався конфлікт між медсестрою та його жителем.
Зазначається, що жінка нібито сильно побила чоловіка з 2-ю групою інвалідності: роздерла одяг та ще й вилаяла.
"Місцеві жителі кажуть, що таке насильство в стінах закладу кожен день", - йдеться у повідомленні.
Поліція Дніпра відкрила кримінальне провадження за ст. 140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником) КК України. Поліцейські перевіряють інформацію про неналежні умови перебування літніх людей в геріатричному пансіонаті.
На відео чутно лайку з боку жінки в одязі медичного працівника та невідомого чоловіка.
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39