Скандал на виборах: сепаратист очолив ОВК на Луганщині (відео)

 Канал 24

Окружну виборчу комісію на 114-му мажоритарному окрузі, де 17 липня пройдуть проміжні вибори до парламенту, очолив помічник депутата від "Опозиційного блоку" Сергія Дунаєва — Євген Байрамов.

Як повідомляє vlada.io, 5 травня 2014 року Євген Байрамов брав участь у з’їзді сепаратистів під головуванням Валерія Болотова і Олега Царьова, яка проходила в Луганській міськраді. На цій сходці Царьов і Болотов наказували мерам міст області проводити незаконний референдум щодо відділення від України. Відео цього "злету сепаратистів" збереглося у мережі.

Байрамов на цьому заході роз'яснював організаторам референдуму, як краще його провести, оскільки сам є фахівцем у сфері виборчих технологій.

"Відтоді ні Дунаєв, який відкрито прикривав бойовиків в захопленому будинку луганського управління СБУ, ні Байрамов, не понесли ніякого покарання і не мають проблем з законом. Зате тепер Байрамов фактично контролює окружну виборчу комісію, і таким чином може визначати результати виборів на окрузі", — прокоментував журналіст Денис Казанський.

Кандидатом від Опоблоку на 114 окрузі є також людина Бойка і Дунаєва — Борис Лебедєв.

"Таким чином, результати виборів там можна вважати практично приреченими, якщо ніхто терміново не вживе заходів і не розорить це зміїне кубло", — наголосив Казанський.

Нагадаємо, у цьому ж окрузі балотується проросійський екс-депутат Харківської міськради від партії "Відродження" Андрій Лесик. Загалом 17 липня пройдуть довибори народних депутатів у шести округах.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення