"Скатертиною дорога": одкровення мешканки Донбасу розгнівали українців

 Обозреватель

У мережі з'явилося відео, на якому мешканка окупованої території Донецької області Наталя заявляє про бажання, щоб "ДНР" увійшла до складу Росії і звинувачує США у провокуванні війни в Україні.

Запис оприлюднив у своєму facebook російський журналіст Олександр Тверськой.

"Мати з Смоленська, батько з Сибіру, мозок з вати. Приїхали на Донбас", - прокоментував він ролик.

На відео жінка розповіла про те, як сприймала події на Донбасі навесні 2014 року.

"Спочатку цікавість була. Що це відбувається? Хто це? Що це? Але потім вже почали розуміти, що ми росіяни. Ми розмовляємо російською. Ми хотіли просто статус Донбасу. Ми різні - і Схід, і Захід. Нам разом просто не можна було", - зазначила вона.

За її словами, після розвалу СРСР жителі східних і західних областей прожили в єдиній Україні, оскільки "не чіпали один одного". А розпалили конфлікт в країні нібито американці, які "знаходять слабкі місця". Вона також назвала нинішнє українське керівництво нацистами.

"Я не хочу бути в Україні і з Україною. Краще, як Захарченко каже, свою державу, приєднану до Росії", - резюмувала вона.

Слова жінки розгнівали користувачів мережі.

"Не хочете жити в Україні - чудово, скатертиною дорога! Тому як Донбас - це українська земля", "Господи, через таких тупиць скільки народу загинуло і втратило нормальне життя. Немає їм пробачення, всіх до Сибіру", "Забирай свої манатки і вали", - пишуть коментатори.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення