Смертельне ДТП у Києві: поліція розкрила подробиці розслідування справи мажора

 Обозреватель

У поліції Києва розповіли про хід розслідування обставин резонансного ДТП, яке сталося 9 січня на вулиці М.Раскової за участю 22-річного водія Меrсеdеs.

Як повідомляє прес-служба Головного слідчого управління Національної поліції України, за фактом смертельного ДТП 9 січня було розпочате кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили смерть потерпілого).

"В даний час у виробництві отримано ряд свідоцтв про ймовірне управління транспортним засобом водієм у хворобливому стані, тобто в порушення вимог п. 2.9 Правил дорожнього руху", - заявили в поліції.

Зокрема, за інформацією прес-служби, встановлено, що безпосередньо перед наїздом на пішоходів і в будівлю (стоматології. - ред.), автомобіль Меrсеdеs "рухався з невеликою швидкістю, і після короткочасного зниження швидкості сталося раптове прискорення".

"Крім того, після наїзду на перешкоду колеса автомобіля довгий час продовжували обертання, що призвело до руйнування шин", - додали в поліції.

У прес-службі заявили, що 13 січня водієві Меrсеdеs повідомлено про "підозрі у скоєнні вказаного злочину".

У поліції підкреслили, що інформація ЗМІ про укриття водія автомобіля у приватній клініці "не відповідає дійсності".

"Останній перебуває на стаціонарному лікуванні в одному з державних лікувальних установ, що дозволить зафіксувати перебіг захворювання, об'єктивно визначити можливість проведення слідчих (розшукових) і процесуальних дій з його участю і обрання запобіжного заходу", - відзначили в прес-службі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення