Імовірний терорист підірвав себе неподалік будівлі американського консульства в місті Джидда на заході Саудівської Аравії.
Про це повідомляє BBC.
У МВС Саудівської Аравії уточнили, що смертник підірвав себе на стоянці лікарні, яка розташована навпроти будівлі американської дипмісії. Терорист використовував пояс смертника.
У результаті вибуху сам нападник загинув, двоє поліцейських отримали легкі поранення.
У 2004 році внаслідок нападу на консульство в Джидді загинули дев'ятеро людей.
Четвертого липня в США відзначають день незалежності.
Нагадаємо, 11 вересня 2012 року під час нападу на американське посольство в Лівії було вбито посла США Крістофера Стівенса та ще трьох співробітників дипмісії.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55