​Соболєв про вбивство сина: «Я прибрав зі списку підозрюваних двох людей»

Коло підозрюваних у вбивстві сина В'ячеслава Соболєва звужується. Про це «Надзвичайним новинам» розповів депутат Київської облради, який проводить власне розслідування.

«Я прибрав зі списку двох людей: Олександра Грановського (депутат Верховної Ради VIII скликання) і Євгенію Бурум (бізнесвумен з Донецька)», - повідомив політик.

Він також додав, що правоохоронці ніяк не відреагували на оприлюднений Соболєвим список підозрюваних.

«З того моменту, як я назвав прізвища, жоден із цих людей не був на допиті, у жодного з них не вилучались телефони, не було обшуків. Жоден з них не пройшов детектор брехні», - підкреслив депутат.

Пройшло більше тижня, перш ніж йому зателефонували зі слідчого відділку, аби дізнатися телефони цих людей.

«Ну, якщо в когось проблеми з телефонами – я перепрошую…», - констатує політик.

Він також наголосив, що не може зараз когось звинувачувати у вбивстві сина – це буде щонайменше неправильно.

«Я не підозрюю. Я запропонував цим людям, аби вони прийшли, сіли на детектор і довели мені в першу чергу як батьку мого сина і моїй дружині як матері мого сина, що вони непричетні ані до чого», - підкреслив Соболєв.

Подробиці дізнавайтесь у сьогоднішньому ефірі програми «Надзвичайні новини» з Костянтином Стогнієм на телеканалі ICTV о 19.20.

Нагадаємо, що у справі про вбивство 3-річного сина депутата Київської облради В'ячеслава Соболєва 2 грудня було затримано двох чоловіків. Обидва пішли добровольцями на війну у 2017 році, служили у батальйоні «Аратта». Андрій Лаврега з позивним «Тихий» на Донбасі був снайпером, три роки просидів в окопах. На війну пішов ще у 17 років. 7 місяців тому пішов з батальйону і повернувся до цивільного життя. Другий затриманий – 18-річний Євген Семенов. Він родом з Одещини і навчався в Одеському морехідному училищі. Вбивство 3-річного хлопчика сталося за кілька хвилин після того, як родина Соболєвих від’їхала від ресторану «Маріо», власником якого є політик. В результаті обстрілу позашляховика Range Rover куля влучила в сина Соболєва. Дитина померла у «швидкій» дорогою до лікарні. За даними слідства, зловмисники відкрили вогонь із кімнати хостелу, який винайняли напередодні. Постріл було виконано з карабіна калібром 7,62 міліметра.

загрузка...

Більше новин