Сорос придбав акції заснованої в Києві української IT-компанії Ciklum

 Громадське.ТВ

Фонд розвитку України LP (The Ukrainian Development Fund LP), що входить до фонду Джорджа Сороса, придбає частку акцій в капіталі успішної IT-компанії Ciklum Holding Limited, повідомили в прес-службі Ciklum (міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення, заснована в Києві). Як очікується, дана операція буде завершена до кінця 2015 р

«Ciklum як глобальний інноваційний постачальник IT-послуг завжди змінюється, щоб принести відповідні навички та здібності на ринок і підтримувати соціальний розвиток в Україні. Ми раді співпрацювати з Фондом розвитку України, що дозволяє нам адекватно реагувати на виклики і можливості в майбутньому. Ця інвестиція є свідченням привабливості України з погляду доступу до високоосвіченою, добре підготовленим і відданим своїй справі талантам в IT-сфері», - сказав головний операційний директор Ciklum Сем Кінгстон.

Щоб задовольнити зростаючий серед клієнтів попит, протягом останніх двох років Ciklum відкрив нові офіси в США, Ізраїлі, Польщі, Іспанії та Румунії, а також в Україні.

Більшість клієнтів Ciklum - це компанії, які розробляють свої власні продукти у сфері IT-технологій.

«Я дуже радий з приводу моїх інвестицій в Ciklum. Це дуже динамічна компанія в сфері, яка представляє майбутнє України. Ця також інвестиції в те, що я називаю «Нова Україна» - молодих, добре освічених українців, які бажають, щоб їх країна вирвалася з минулого і досягала відкритого суспільства. Сподіваюся, що ці інвестиції будуть слугувати прикладом для інших інвесторів», - заявив Сорос.

Як зазначив засновник і гендиректор Ciklum Торбен Майгаард, за останні 13 років компанія перетворилася на інноваційного глобального провайдера IT-послуг з потужними технічними можливостями і тісними стосунками з деякими з найбільших світових брендів.

«Ми щиро раді можливості залучити Фонд розвитку України, який надасть нам підтримку в значному розширенні діяльності нашої компанії, як за рахунок органічного зростання, так і шляхом стратегічних придбань», - сказав він.

За словами представника Фонду розвитку України Майкла Вашон, в Ciklum працюють 2,5 тис. висококваліфікованих IT-розробників, і компанія демонструє стійкі конкурентні переваги, які українські компанії мають на швидко світовому ринку IT-послуг.

Ciklum - одна з провідних у світі компаній з розробки програмного забезпечення. Постачає високоякісне ПО для найбільших світових компаній, що входять в рейтинг Fortune 500, і швидкозростаючих організацій в різних галузях.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення