Соціальна справедливість: "мінімалку" громадянам підвищать до 3200 грн, а депутатам до 100 тисяч

Підвищення мінімальної заробітної плати громадянам та чиновникам не має відношення до принципу соціальної справедливості. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав автор та ведучий програми "Надзвичайних Новин" Костянтин Стогній

"Знаєте чому так багато , на перший погляд, дивних розмов про підвищення мінімалки? Все тому, що багато "великіх економистів" не враховують нюанси прив'язки мінімальної зарплати до суперзарплат чиновників. Якщо зарплата "слуги народу" становить 20 мінімалок, і зараз становить 30-40 тисяч грн. То після підвищення трудовому рабу мінімалки до 3200грн зарплата чиновника складе близько 100 тис. грн. Тобто бідним підвищать зарплату на 1600грн, а багатому на 30-50 тис грн. Це, типу, соціальна справедливість? А ось на приватних підприємствах зарплати у людей залишаться колишніми близько 7-10 тис грн. Але податку підприємцю доведеться заплатити більше з кожного працюючого людини. Як думаєте, такий хід може підштовхнути роботодавця збільшувати кількість робочих місць? Про збільшення всіляких штрафів, внесків і зборів, що прив'язані до "мінімалки" і говорити нема чого.

П. С: А якщо вже влада заявляє, що треба ухвалити закони , щоб не було такої прив'язки між ЗП чиновника і трудяги - так спочатку Закон - потім спірне збільшення. Але, думаю, хочуть зробити навпаки. Типу, позагравати з ошуканим народом на підвищення мінімалки, а Закон... А Закон як небудь потім... Як не раз бувало. Згадайте хоча б обіцянку проголосувати за зняття депутатської недоторканності",- резюмував журналіст.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення