Спалах коронавірусу: мешканці гуртожитку на Київщині зачинилися і нікого не допускають

Два блоки гуртожитку в місті Вишневому Київської області, де було виявлено спалах коронавірусу COVID-19, закрилися і не допускають до себе нікого, включаючи поліцію.

Станом на ранок 22 квітня проведено 131 тест на коронавірус, до кінця дня тести будуть зроблені решті мешканців гуртожитку. Про це розповів заступник міського голови Вишневого Георгій Майсурадзе.

Він повідомив, що Нацполіція допомогла встановити загальну кількість людей, які проживають в гуртожитку на сьогоднішній день.

"Органами Національної поліції було підтверджено 184 особи, але два блоки не допускають до себе навіть представників поліції, вони закрилися. Там є заражені. З урахуванням людей в цих блоках загальна кількість мешканців становить 210-220 осіб".Він розповів про те, що для допомоги людям, що опинилися в повній ізоляції, організована гаряча лінія, де можна замовити безкоштовну доставку продуктів, медикаментів і товарів першої необхідності. Крім того, з міського бюджету постраждалим буде виділена матеріальна допомога.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення