В Івано-Франківській області через зростання захворюваності на коронавірус почали роботу 16 контрольно-пропускних карантинних блокпостів.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє прес-служба Національної поліції в області.
На блокпостах несуть службу поліцейські спільно з медиками, рятувальниками і військовослужбовцями Національної гвардії, вони здійснюють контроль за дотриманням карантинних обмежень у сфері пасажирських перевезень, проводять температурний скринінг і при необхідності перевіряють документи.

Відзначається, що в разі виявлення ознак захворювання людей направлятимуть до медичних установ.

5 карантинних пунктів працюватимуть у цілодобовому режимі:
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55