Спецназ і військова техніка: в Казахстані теж підняли істерику через коронавиіус (відео)

Сотні жителів прикордонного з Китаєм Зайсанського району на сході Казахстану вимагають від влади не пропускати в країну людей з підозрою на зараження коронавірусом і не розміщувати їх в місцевих лікарнях. Про це повідомляє Centralasia.media.

Акції протесту в місті Зайсані почалися в середу, 19 лютого. На знак протесту проти розміщення евакуйованих з Китаю учасники акції витягли з місцевого госпіталю і винесли на подвір'я ліжка і матраци.

Наступного дня в місті зібрався велелюдний мітинг, під час якого люди були зворохоблені інформацією про те, що в Засайн нібито прибув на КамАЗах військовий спецназ. У мережі опублікували відповідне відео.

Глава адміністрації Східно-Казахстанської області Даніал Ахметов зустрівся з обуреними мешканцями. Він спростував інформацію про те, що в лікарню Зайсанську району будуть поміщені заражені коронавірусом громадяни Китаю і запевнив, що через кордон не пройде жоден іноземець.

"Кордон з Китаєм закрито. Тому закликаю всіх до спокою. А прибулі з Китаю п'ять наших громадян будуть поміщені на карантин. Через три дні я знову приїду в Зайсан і особисто проконтролюю ситуацію", - пообіцяв він.

У місцевому управлінні охорони здоров'я заявили, що в кількох містах все ж підготували місця в фізіопульмонологіческіх стаціонарах для лікування пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію. Також при необхідності будуть розгорнуті обсерваційні стаціонари на базі санаторіїв.

загрузка...

Більше новин