Співробітник російського консульства у Франції вкрав велосипед в ексзаступника мера, - ЗМІ

Співробітника російського консульства в Страсбурзі підозрюють в крадіжці велосипедів. Про це повідомляє видання France Bleu. У лютому чоловіка затримали, але відпустили через дипломатичну недоторканість.

Розслідування почалося після того, як на початку лютого у колишнього першого заступника мера міста Алена Фонтане вкрали електричний велосипед недалеко від будівлі французького представництва Ради Європи.

Через кілька днів Фонтане виявив своє зникле майно на сайті оголошень Leboncoin, де велосипед продавався за пів ціни. Чиновник повідомив про це в поліцію, і співробітники правоохоронних органів призначили зустріч продавцю.

Зустріч відбулася перед будівлею консульства Росії. Поліцейські затримали 40-річного чоловіка, який виявився водієм російського дипломата. За допомогою сайту оголошень він перепродав понад 300 викрадених велосипедів.

Підозрюваного помістили під варту, але незабаром відпустили, оскільки він мав дипломатичний імунітет. Коли його захотіли викликати на допит, в посольстві відповіли, що він повернувся в Росію через проблеми зі здоров'ям.

Консульство Росії відповіло журналістам, що не коментуватиме цей випадок, щоб не розголошувати особисті дані підозрюваного.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення