Співробітник СБУ втопив у колодязі поліцейського: стало відомо про страшний інцидент (відео)

 Апостроф

Співробітник Служби безпеки України (СБУ) в Кіровоградській області кинув у колодязь поліцейського, якого вважав загиблим у ДТП.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Відзначається, що інцидент стався в жовтні минулого року.

Як вдалося встановити, 24-річний старший лейтенант поїхав на полювання в компанії двох дільничних, співробітника СБУ і цивільного.

Побачивши косулю, друзі, які випили, почали переслідувати її на автомобілі, в результаті чого старий "ВАЗ" перекинувся. Власник машини не подавав ознак життя.

Відзначається, що друзі поклали тіло поліцейського в багажник іншого авто і відвезли до колодязя. Присутній СБУшник скинув поліцейського в колодязь, а його машину втопили в найближчій водоймі.

У результаті проведення судово-медичної експертизи вдалося встановити, що поліцейський помер не в результаті ДТП, а від утоплення. Таким чином, якби друзі викликали медиків на місце аварії, людина б залишилася в живих.

Співробітникові СБУ інкримінують вбивство з необережності і приховування злочину. Він перебуває під вартою.

Дільничних офіцерів поліції звільнили з органів. Крім того, за рішенням Ульяновського райсуду Кіровоградської області одного з них засудили до трьох років позбавлення волі за приховування злочину, однак на підставі ст. 75 КК він був звільнений від відбування покарання з встановленням іспитового строку на 2 роки. У той же час начальник Благовіщенського відділу поліції був звільнений з посади.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення