Регбіст з австралійського штату Південний Уельс - Ден Колбрідж - змушений був Різдво провести в лікарні через інфекцію, якою він заразився ще у 2007 році, пише The Sun.

33-річний спортсмен під час тренування послизнувся на собачих фекаліях і впав у них. У чоловіка був поріз на нозі, через який інфекція проникла в організм.

Через пару днів після інциденту Колбрідж відчув нездужання. У нього почався нестерпний біль. Медики, до яких звернувся австралієць, діагностували у нього гостре гнійне запалення підшкірної жирової клітковини.
У лікарні пацієнтові призначили курс антибіотиків і попередили, що час від часу інфекція буде даватися взнаки.

Хвороба нагадала про себе тільки через 13 років. Перед Різдвом на кінцівках Колбріджа з'явилися гігантські бульбашки, і чоловікові знадобилася госпіталізація.
Рідні австралійця вважають, що в його хворобі винні безвідповідальні власники собак, які вигулюють своїх вихованців у непризначених для цього місцях і лінуються прибирати за ними фекалії.

09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21