Справу розкрадань на ремонті Нового мосту в Дніпрі передали до суду

 УНН

До суду направлено обвинувальний акт стосовно посадовців Дніпровської міської ради, зокрема заступника міського голови, та підприємства-підрядника, яких підозрюють у розкраданні 29,5 млн грн бюджетних коштів під час здійснення ремонту Нового мосту у Дніпрі. Про це повідомляє з посиланням на пресслужбу прокуратури Дніпропетровської області.

"Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно посадових осіб Дніпровської міської ради (заступника міського голови – директора департаменту міськради, заступника директора цього ж департаменту та начальника управління), особи, що здійснює технічний нагляд, а також директора та начальника дільниці товариства з обмеженою відповідальністю за привласнення бюджетних коштів під час здійснення капітального ремонту Нового мосту у місті Дніпрі (ч.5 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України)", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, у Дніпрі посадовці міської ради та підприємства-підрядника підозрюються у розкраданні 29,5 млн грн бюджетних коштів під час здійснення ремонту Нового мосту.

Згодом посадовців міськради Дніпра, підозрюваних у привласненні 29,5 млн грн бюджетних коштів, було оголошено у розшук. Іншим фігурантам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення