Справу щодо жахливої ДТП в центрі Одеси намагаються "зам'яти"

 Думская

В Одесі поліція продовжує розшук винуватця і учасників страшної аварії, яка сталася на перетині Преображенської і Великий Арнаутcкой вулиць

Як з'ясувалося, автомобіль зареєстрований на одного з батьків підозрюваного. Також, за деякими даними, ця молода людина, місцезнаходження якого невідоме, є родичем добре знайомого одеським поліцейським Артура Б.

Тим часом зацікавлені особи почали шукати можливості "вирішити питання", тобто - звільнити від відповідальності винного в ДТП з двома загиблими і чотирма важко постраждалими.

За "врегулювання ситуації" правоохоронцям обіцяють хабара, які виражаються шестизначної сумою в доларах. Перший такий "візит" до обласного управління поліції виявився безуспішним: високопоставлений офіцер ГУНП відмовився від переговорів і вказав парламентарям на двері. Наступну спробу можна очікувати в прокуратурі області.

Про пропозиції з боку "зацікавлених осіб" надати будь-яку допомогу постраждалим і родичам загиблих нам поки невідомо.

Нагадаємо, що в центрі Одеси сталася смертельна ДТП, після чого п'яний водій поранив ножем перехожого, і яка забрала два життя та позбавила одесита ноги.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення