Стали відомі деталі жахливої трагедії у Львові

 Канал 24

Двоє підлітків стрибнули з даху закинутої багатоповерхівки на околицях Львова.

Споруда, з якої стрибнула пара, стоїть закинутою вже близько десятка років. Її ніхто не охороняє, тож тут часто збираються відчайдухи. Зрештою, це можна зрозуміти із надписів. Один із таких: "Соля вибач". За трагічним збігом обставин загиблу дівчинку також було звати Соломія. Але це послання тут давно і адресоване не їй.

Підлітки впали із даху на рівні 12-го поверху. Сталося це у неділю, 22 листопада, увечері. Знайшли їх батьки, які забили на сполох після того, як з дітьми пропав зв'язок. Самі ж і вирушили на пошуки. І лише через декілька годин викликали правоохоронців.

"Це була жахлива картина, там в дівчинки була деформація лиця повністю і все було у крові. Хлопчик — він ще дихав. Дивно було, що він дихає з хрипом. Кілька разів дзвонили у швидку. І ми, і батько дитини були у паніці, бо хотіли якнайшвидше надати допомогу", — розповідає командир другої роти міського управління поліції Світлана Михайловська.

Дівчинка загинула одразу, хлопець — у комі в реанімації лікарні швидкої допомоги. Медики борються за його життя, але не роблять ніяких прогнозів, надто важкі травми.

"Черепно-мозгова травма важкого ступеня і перелом кісток тазу. Проведена спеленктомія — розрив селезінки. На даний момент стан хлопчика є критичний. Він перебуває на апараті штучного дихання", — повідомила завідувач відділення анестезіології лікарні швидкої допомоги Зоряна Біда.

Він — киянин, дівчинка — з селища Рудне, що біля Львова. Там мешкає батько юнака, до якого Роман часто приїздив, кажуть, саме через Соломію. Напередодні трагедії хлопець подзвонив мамі. Що сказав, поліція не уточняє, але після цього дітей кинулися шукати, хоча час був ще не пізній.

Свідків трагедії немає. А в слідства є три версії — вбивство, нещасний випадок з необережності і самогубство. Хоча в останню, у школі, де навчалася дівчинка, не вірять. Про стосунки підлітків, у школі, де навчалася Соломійка, знають небагато. Дівчинку поховають у вівторок в рідному селищі за християнськими традиціями, бо в самогубство рідні не вірять.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення