Боєць АТО підірвав себе гранатою у Києві. Сталося це біля заїзду на Труханів острів з Московського мосту.
Військовому було 55 років. За попередньою інформацією, він воював біля міста Щастя на Луганщині і був бійцем батальйону "Айдар". Правоохоронці кажуть, що чоловік скоїв самогубство.
"Особу чоловіка встановлено, він 1960-го року народження. Нещодавно повернувся з зони АТО. Залишив записку, в якій каже, що це його вибір і не треба нікого звинувачувати", — розповіла речник ГУ МВС в м. Києві Оксана Блищик.
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00