У Київському метрополітені на станції "Майдан Незалежності" помер чоловік.
"Людині стало погано. Він помер", - повідомив представник поліції.
Також у поліції додали, що помер чоловік.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55