Один з лідерів донецьких терористів Денис Пушилін вимагає провести екстрену нараду Тристоронньої контактної групи, пояснюючи це обстрілами Донецька, які нібито здійснюють Збройні сили України.
Про це повідомляє сайт терористів "ДАН".
"Нами направлено у зв’язку з цим лист на адресу спецпредставника ОБСЄ Мартіна Сайдіка для того, щоб розібратися з тенденцією таких порушень — це не одне порушення, буквально щодня відбувалися обстріли", — додав Пушилін.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22