Стало відомо, коли потеплішає: з'явився оновлений прогноз погоди

У п'ятницю, 15 січня, посередині зими, повітряна маса арктичного походження почула побажання громадян і презентує в Україні справжні морози. Послаблення морозів очікується з 21 січня. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко.

Вже найближчої ночі температура повітря знизиться до -5-12 градусів, найхолодніше - у північній частині, на Сході очікується -3-7 градусів, у південній частині 1-4 градуси морозу.

Стовпчики термометрів коливатимуться в межах -4-11 градусів, на Півдні ще затримаються вищі градуси, 0,-3. На дорогах ожеледиця!

Сніг підсипатиме періодично й нерівномірно, невеликий, максимум помірний.

Надалі, до кінця тижня, похолодання посилиться до нічних -15-23 градусів, вдень очікується -10-15 градусів.

У Києві п'ятниця буде холодною. Очікується 10-12 градусів морозу. Вихідними та на початку наступного тижня, на Святвечір, на Водохреще, морози в столиці зміцніють до -15-20 градусів. Збільшення температури очікується з 21 січня.

"Ще й ще раз перевірте готовність ваших опалювальних систем та приладів, стан автомобілів, одежу використовуйте вільну, з натуральних тканин, модельне взуття може трохи зачекати, ніякі каптури не замінять теплої шапки чи хустки, а маски нарешті не дратуватимуть, а стануть у пригоді на сильному морозі. Словом, морози жарти люблять і навіть грайливо щипатимуть нас за щоки, проте вимагають поваги", - йдеться у повідомленні.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення