У столичному метрополітені повністю відмовляться від пластикових жетонів в 2017 році. Про це під час пленарного засідання Київради заявив глава метрополітену Віктор Брагінський.
"Пластикові жетони поступово будуть виводитися. Повністю відмовитися від них зможемо в 2017 році", - сказав Брагінський у відповідь на питання мера Києва Віталія Кличка.
Замість жетонів планують використовувати пластикові безконтактні картки на кілька поїздок і електронні квитки, нагадав Брагінський. Така система дозволить заощадити час пасажирів, пояснив він.
Нагадаємо, в 2014 році на станціях Кловська, Театральна і один з вестибюлів станції Героїв Дніпра, Поштовій площі, Деміївської і Голосіївської призупиняли продаж жетонів через касу. Реалізація відбувалася тільки через автомати.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55