Стало відомо по яким українським містам вдарить Кремль у разі повномасштабної війни (відео)

У разі війни Заходу з Росією українські міста стануть місцем дислокації військових і озброєння.

Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів російський військовий оглядач Павло Фельгенгауер.

За його словами, в разі конфлікту Україна може стати плацдармом для НАТОвської агресії проти Росії. Якщо почнеться серйозна ескалація, яка буде загрожувати загальній конфронтації Росії з США та американськими союзниками, РФ почне потужний наступ на Україну

Фельгенгауер зазначив, що Захід може в разі наступу зайняти плацдарми в Полтаві, Сумах та Харкові.

"Наші генерали що пишуть? Що в разі конфлікту американські генерали і їх союзники швидко висуватимуться в Україну, займуть там позиції, розмістять ракети, літаки десь там в Полтаві або в Сумах і націлять їх на Москву. А цього не можна допустити. Значить у випадку особливого довоєнного періоду потрібно діяти наступально", - сказав експерт.

"Але я кажу це чисто з військово-технічної точки зору. І це станеться тільки в особливих ситуаціях, які поки дуже далекі. Але плани напевно є - на те він і Генштаб, щоб їх розробляти. Є напоготові 150 дивізія 8-ї гвардійської армії. 8 гвардійська армія націлена на Донбаський фронт. Є корпус в Криму, який як би приписаний до Чорноморського флоту, але там є новітні танки. Вони теж зможуть наступально діяти", - додав російський військовий оглядач.

Він заявив, що цю ескалацію можна намалювати, але всі сподіваються, що обійдеться. А для того, щоб обійшлося, треба хоча б розуміти ступінь загрози.

Також Гаррі Каспаров - один з провідних російських опозиціонерів заявив в інтерв’ю "Форуму вільної Росії" про те, що "чогось серйозного з боку Москви слід очікувати після 9 травня 2020 року".

Такий висновок він зробив після того, як президент РФ під час останньої пресконференції за підсумками 2019 рокуназвав українське Причорномор’я "ісконно російськими територіями".

"Історичний досвід нам показує: у диктаторів ніколи немає фігури мовлення для якоїсь там фіксації ситуації. У даному випадку для нього можлива тільки ескалація. Тому слід завжди буквально сприймати. Насправді те, що казав Путін, усе це реалізується. Якщо не реалізується, то не тому що Путін відступив, а тому що ціна – як 2014 року ціна повномасштабної агресії проти України – здалася йому надто високою",- пояснив Каспаров.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення