Хлопчик, якого сьогодні вранці збила машина на вулиці Дубнівській у Луцьку, знаходиться у лікарні.
За станом на 13.55, як повідомила прес-секретар Патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук, дитина перебуває в комі. У хлопця перелом двох ніг, черепно-мозкова травма, стан важкий, кажуть медики.
Крім того, стало відомо, що згідно з висновками освідчення у наркодиспансері, у крові водія виявили 3,5 проміле алкоголю.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55