Станом на ранок 28 лютого: російські військові здивовані - їм обіцяли квіти, але не уточнили, що на могилу, ситуація контрольована

Інформація станом на ранок 28 лютого за даними каналу Харьков Now.

1. Луганський напрямок — ситуація стабільна, але важка, ворог атакує артилерією все, що бачить. Армія стоїть, все під контролем.

2. Запорізький напрямок – ситуація складна; ЗСУ прикрили Запоріжжя з півдня і розвалили "Градами" одну з російських груп неподалік Мелітополя, але супротивник через Бердянськ перекидає колони у напрямку Маріуполя для спроб блокади; по Запорізькому аеродрому завдано ракетного удару з незрозумілою метою — здається, просто забули зробити це раніше

3. Маріупольський напрямок – окупант хотів оточити місто, не вийшло, але спроби продовжуються. У місті та передмістях багато поранених та загиблих мирних жителів, у тому числі дітей; артилерія Збройних Сил України працює "на повну" та знімає з окупанта данину кров'ю та залізом. Ситуація важка, але контрольована.

4. Київський напрямок - битва за Київ триває в агломерації; росіяни отримують відсіч у передмісті, лінії оборони вишикувані і сидять без діла, бо обіцяний білоруський десант спізнюється. Жодного оточення немає і близько; противник намагається перегрупуватись, але виходить погано, як і все на цій війні. Ситуація стабільна

5. Донецький напрямок — йдуть пекельні бої під Волновахою та на інших напрямках; армія стоїть. Ситуація тяжка, але під контролем

6. Херсонський напрямок – ворог контролює Нову Каховку та Каховську ГЕС, але місто Херсон утримують українські військові. По області точаться бої, ситуація складна.

7. Харківський напрямок — ворог отримав гідну відсіч під час спроби штурму Харкова, російські військові вмирають, здивовані: їм обіцяли квіти, але не уточнили, що на могилу. Ситуація під контролем.

8. Сумський напрямок – йдуть бої в області та безпосередньо під Сумами; місто було і буде під синьо-жовтим прапором. Чим займається українська армія? Ситуація непроста, але стабільна

9. Чернігівський напрямок: йдуть бої по області, російські військові знайомляться з особливостями місцевого чорнозему; ситуація контрольована.

10. Миколаївський напрямок: місто під контролем ЗСУ, по місту були завдані удари з повітря, ситуація контрольована.

11. Одеський напрямок: ЗСУ, прикордонники, добровольці та всі інші сумують в очікуванні обіцяного десанту, ситуація спокійна.

Штаб ЗСУ повідомив, що російські окупанти знизили темпи наступу, але все ще продовжують спроби розвинути успіх на окремих напрямках в наступальній операції проти України.

Під час повітряно-наступальної операції противник продовжив нанесення вогневого ураження військовим та цивільним аеродромам, пунктам управління військами (силами), об’єктам системи ППО, важливим критичним об’єктам інфраструктури, населеним пунктам та підрозділам в районах оборони.

В порушення норм Міжнародного гуманітарного права окупанти підступно нанесли ракетний удар по житлових будинках в містах Житомир та Чернігів.

Разом з тим, усі спроби російських загарбників щодо досягнення мети військової операції зазнали невдачі.

Вдається успішно відбивати атаки батальйонно-тактичних груп ще на підступах, заставляючи ворога відмовлятися від наступу.

Станом на сьогодні, артилерійським вогнем тільки однієї з українських бригад знищено понад 5 колон ворожої техніки та живої сили противника.

Противник деморалізований та несе великі втрати. Відзначено часті випадки дезертирства та непокори. Ворог зрозумів, що пропаганда і реальність відрізняються. Окупанти нас бояться.

Захисники України продовжують утримувати стійку оборону.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення