Пандемія коронавірусу COVID-19 в Україні піде на спад у квітні 2021 року. Як заявив в інтерв'ю hromadske міністр охорони здоров'я Максим Степанов, цьому сприятиме вакцинація і зростання кількості людей, які вже перехворіли.
За його словами, найкращий спосіб перемогти пандемію коронавірусу – виробити колективний імунітет.
"Колективний імунітет досягається двома шляхами: це або вакцинація, яка повинна становити не менше 70-80%, або коли люди перехворіють. Я оптиміст, тому мені здається, що все ж з квітня має бути легше... І плюс почнеться вакцинація", – сказав глава МОЗ.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55