Столична прокуратура проти: Вбивцю 2-річної дитини умовно-достроково звільняє суд

Апеляційний суд міста Києва розгляне скаргу прокуратури, яка стосується рішення суду щодо умовно-дострокового звільнення вбивці 2-річної дитини. Про це повідомила прессекретар прокуратури Києва Надія Максимець на своїй сторінці у Facebook

"Засідання з розгляду апеляції прокуратури на умовно-дострокове звільнення засудженого за смерть 2-річної дитини, відбудеться завтра, 23 січня 2020 року об 11:00", - написала Максимець.

Нагадаємо, що 2-річного хлопчика зґвалтував та вбив екс-поліцейський на Київщині.

Христина Дяченко з двома дітьми жила у свого співмешканця. Одного разу вона поїхала зі старшою донькою, а молодшого Дмитрика залишила на цивільного чоловіка — 31-річного кримчанина Олександра.

Коли повернулась — дитина була мертва.

Жінка пригадує, що не бачила, щоб чоловік навіть кричав на дітей. Однак після прогулянок на тілі сина інколи з'являлися синці. Співмешканець розповідав, що дитина травмувалася під час пустощів.

У лютому минулого року підозрюваний отримав десять років ув’язнення, а наприкінці 2019 його умовно-достроково звільнили. За ґратами він перебував три з половиною роки. Просив про звільнення адвокат і пояснював це сумлінною поведінкою та виправленням.

Крім того, за законом Савченко, день його перебування в СІЗО рахували, як два. І суд чоловіка відпустив. За увесь час Олександр свою провину не визнав та подав касацію.

Обвинувачення у зґвалтуванні, яке йому інкримінують, не змогли довести на суді. Адвокат Олександра вважає, що його підзахисного взагалі ні за що ув'язнили.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення