Столичний суддя "погорів" на $1000 хабара

Детективи Національного антикорупційного бюро України за матеріалами Служба безпеки України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили суддю Голосіївського районного суду м. Києва в момент отримання ним частини неправомірної вигоди в розмірі 1 000 дол. США. Також викрито посередника, яким виявився суддя цього ж суду у відставці. Про це повідомляє спільнота "Київ Оперативний"

"Служитель Феміди вимагав та одержав від посередника кошти за задоволення цивільного позову на користь позивача про поновлення його на роботі та виплати йому компенсації в розмірі 1,5 млн грн. Свої «послуги» суддя оцінив у 8 000 дол. США, які передавались йому трьома траншами. В момент передачі останньої частини неправомірної вигоди суддю й було викрито «на гарячому».

Суддю та посередника затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу за підозрою у вчиненні злочину, кваліфікованого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»). Наразі вирішується питання про повідомлення їм про підозру",-йдеться у повідомленні

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють із березня 2018 року.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення