Страшна смерть голої росіянки в Домінікані: з'явилися нові деталі про загиблу

 Обозреватель

Росіянка Наталія Бородіна, яка загинула в Домінікані, випавши з вікна авто, заробляла на життя наданням ескорт-послуг, ходила по дорогих ресторанах, але всередині залишалася досить вразливою людиною.

Нові подробиці про Бородіну з'ясувало видання Life.ru.

Видання нагадує, що 35-річна росіянка приїхала в Домінікану, щоб "відпочити як слід, проте явно не розрахувала з веселощами". Напівгола уродженка Челябінської області висунулася з вікна рухомого авто і вдарилася головою об дорожній знак. Через відкритий перелом черепа та політравми дівчина померла на місці.

За повідомленнями ЗМІ, Наталя давно перебралася у Москву, де займалася наданням ескорт-послуг. У Домініканську Республіку вона приїхала на відпочинок з дівчатами, які працювали разом з нею.

Втім, у соціальних мережах Наталя дійсно не відрізнялася скромністю. Загибла любила публікувати провокаційні фотографії, які демонстрували її великі груди і довгі ноги.

Наталя багато подорожувала, любила кататися на лижах, ходила по дорогих ресторанах і вела активний спосіб життя. Але, не дивлячись на всю цю зовнішню красу, всередині вона була досить вразливою людиною. Загибла писала вірші про втрачену любов і ділилася ними з друзями, пише російське видання і цитує її вірші.

"Однажды я уйду из дома. И вычеркну из жизни наши дни! Однажды я сменю все адреса и телефоны.. И больше не скажу, как я люблю.. И это станет как-то непривычно... И холодно на сердце от тоски... А я устала от твоих "обычно".. Мне надоело жить и ждать любви..."

"Заплачу я сегодня за бокалом, Дам волю сердцу и душе слезу, Чтоб вспомнить брата, папу, дядю, Всех, кто ушёл к небесному отцу!"

"Однак настільки відвертою Наталя була не завжди. Зміни відбулися буквально за три роки. Зі скромної дівчини, яка вважала за краще більш елегантний стиль в одязі, загибла перетворилася у справжню хижачку. Про причини залишається тільки здогадуватися, але, мабуть, Наталя так і не змогла пережити втрату близьких їй людей, про яких писала в своїх віршах", - йдеться у публікації.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення