"Страшно кричали": через падіння ліфта загинула вся сім'я (фото)

У Бразилії перед Новим роком у результаті падіння ліфта з дев'ятого поверху загинула сім'я з чотирьох осіб. Як повідомляє Daily Mail, трагедія трапилася в місті Сан-Паулу.

Відомо, що 47-річна жінка спустилася у вестибюль, щоб зустріти свою 43-річну сестру, її чоловіка (45 років) та їхнього сина (19 років). Всі четверо піднялися на дев'ятий поверх, коли ліфт раптово обірвався.

Очевидці трагедії розповіли, що під час падіння люди "страшно кричали". Мешканці будинку повідомили, що ліфт часто ламався, зупинявся і люди в ньому застрягали. При цьому не відчинялися двері та не працювала аварійна кнопка. Люди скаржилися на несправності, однак власники будинку не реагували на зауваження.

Додамо, що господиня квартири була дружиною офіцера військово-морського флоту Бразилії. Загиблий 19-річний хлопець був колишнім гравцем бразильського футбольного клубу.

Місцеві ЗМІ писали, що в поліцейських звітах не зазначалося, чи були пошкоджені кабелі ліфта.

Будівля, в якій впав ліфт, призначена виключно для військовослужбовців, і була побудована у 1998 році. При цьому ліфт був новим, його встановили 23 грудня. Після загибелі людей підйомну машину закрили на перевірку.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення