Ввечері 04.02.2020 о 18:45 в ТРЦ Львова сталася стрілянина. Про це повідомляє співзасник Варта-1 Ігор Зінкевіч на свїй сторінці у Фейсбук.

"В ТЦ Форумі затримали чоловіка, який стріляв з пневматичної зброї по людях і вітринах, є інформація що через стосунка з дівчиною. Наразі хлопця затримала поліція і відправили в Райвіділ, по інформації також дізналися що постраждалих не було",-йдеться у повідомленні.
За інформацією Ігоря Зінкевича, майно на момент затриманя не пошкодили.
У коментарях користувачі задаються питаннями про те, де ж була охорона і де був відеонагляд?

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55