Струсу мозку, перелом лицьової кістки: на Одещині чоловік побив поліцейського

На Одещині поліцейські затримали чоловіка, який жорстоко побив поліцейського і нацькував на його напарника вівчарку. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції області.

Дії правопорушнику кваліфіковані за ч. 2 ст. 345 Крімінального кодексу (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків).

Як з'ясувалося, патрульні виїзали на виклик про домашнє насільство. Побачівші поліцейськіх, правопорушнику з місця події втік. Його наздогнали біля будинку, однак, щойно він побачив правоохоронців, на одного нацькував вівчарку, а до іншого кинувя у бійку.

В результаті 32-річному поліцейському були спрічінені тілесні пошкодженню у вигляді черепно-мозкової травми, струсу мозку, перелому ліцьової кісткі, перелому носа та закритого перелому фаланги лівої кісті. 25-річному напарникові постраждалого довелося застосувати табельну зброю, щоб відбитися від собаки.

30-річному затриманому оголошено підозру за ч. 2 ст. 345 КК, також окремо буде дана правова оцінка його діям відносно колишнього родича, которого він побив у того вдома.

Також за фактом використання поліцейським вогнепальної зброї буде проведено службове розслідування. Правову оцінку діям патрульного буде надано після його завершення.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення