Суд Києва зобов'язав Facebook дати доступ до акаунтів підозрюваних у вбивстві Бузини

 Лівий берег

Печерський суд Києва зобов'язав соціальну мережу Facebook надати прокуратурі тимчасовий доступ до даних акаунтів підозрюваних у справі про вбивство журналіста Олеся Бузини. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на реєстр судових рішень.

"Печерський райсуд Києва зобов'язав адміністрацію соціальної мережі Facebook надати тимчасовий доступ до своїх штаб-квартирах в Менло-Парку (Каліфорнія, США) і Лондоні (Великобританія) для слідчих прокуратури Києва та оперативних працівників органів внутрішніх справ України", - йдеться в постанові суду.

У документі наголошується, що мова йде про доступ до аккаунту Андрія Медведька, підозрюваного в причетності до вбивства Бузини. Згідно з документом, співробітники Facebook повинні надати слідчим дані з аккаунта Медведько у вигляді електронних документів. У разі невиконання даної вимоги суд вправі винести постанову про дозвіл на проведення обшуку "для вилучення зазначених документів".

Нагадаємо, Бузину застрелили 16 квітня в Києві. Через два місяці за підозрою в причетності до вбивства були затримані двоє киян - Андрій Медведько і Денис Поліщук. Вони утримуються під вартою.

Андрій Медведько - відомий у Києві активіст об'єднання націоналістів "С14", майданівець. Балотувався до Київради по мажоритарному округу від "Свободи". Наприкінці минулого року недовго служив у зоні АТО в складі батальйону МВС "Київ 2".

Денис Поліщук - ще один київський активіст, брав участь в акціях проти незаконних забудов у Києві. Брав участь у АТО, був керівником взводу в п'ятьдесят четвертий разведбрігаде.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення