Суд оголосить рішення на апеляцію Пукача 30 грудня

 Лівий берег

Захист просить пом'якшити покарання до 8 років в'язниці

Апеляційний суд Києва оголосить 30 грудня рішення щодо апеляції на вирок колишньому начальнику департаменту зовнішнього спостереження Міністерства внутрішніх справ Олексієві Пукачу, обвинуваченому в убивстві журналіста Георгія Гонгадзе. Про це повідомив головуючий у колегії суддя Степан Гладій.

"Орієнтовно рішення суду оголосять 30 грудня о 12:00", - сказав він.На сьогоднішньому засіданні відбулися судові дебати. Адвокат Пукача Максим Герасько попросив суд пом'якшити покарання для Пукача з довічного ув'язнення до 8 років в'язниці. Адвокат Григорій Демиденко також просив суд пом'якшити покарання для підзахисного.

Сам Пукач заявив, що "не мав мотиву і злочинного наміру" для вбивства Гонгадзе.

Також, за його словами, в матеріалах справи немає ременя, яким він нібито душив Гонгадзе. Крім того, Пукач стверджує, що знищив документи про ведення зовнішнього спостереження за журналістом на законних підставах. Також він підкреслив, що не переховувався від слідства

Представниця вдови Гонгадзе Мирослави Валентина Теличенко і представники Генпрокуратури попросили суд залишити чинним нинішній вирок.

У своєму останньому слові Пукач попросив вибачення в усіх за свою поведінку і за те, що допустив загибель Гонгадзе.

Нагадаємо, 29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва засудив Пукача до довічного тюремного ув'язнення.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення