Суд відпустив з-під варти "батька "ЛНР"

 СЕГОДНЯ

Сергія Корсунського звинувачували в створенні терористичної організації "ЛНР"

Троїцький районний суд Луганської області звільнив від кримінальної відповідальності і випустив з-під варти Сергія Корсунського, якого звинувачували у створенні терористичної організації "ЛНР". Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на ухвалу суду від 30 вересня.

"...Відповідно до пояснень прокурора встановлено, що в ході досудового розслідування не було встановлено жодних фактів вчинення Корсунським С.А. інших злочинів, крім участі в терористичній організації. При цьому Корсунський С.А. добровільно повідомив правоохоронним органам про діяльність терористичної організації "ЛНР", і сприяв розкриттю злочинів терористичної організації "ЛНР", – йдеться в тексті рішення суду.

Таким чином, справу проти Корсунського закрили, а його відпустили на свободу.

Частково свою провину Корсунський визнав. Під вартою в київському слідчому ізоляторі СБУ він пробув 8 місяців.

Як повідомлялося, 3 лютого Сергія Корсунського затримали на Полтавщині за підозрою в причетності до так званої "ЛНР". За день до цього, 2 лютого, Корсунського помітили в одному з ресторанів Києва.

Відео під назвою "Командир армії ЛНР і заступник головтерориста в ресторані Києва" поширилося в соцмережах.

Тоді ж Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід Корсунському у вигляді утримання під вартою.

У свою чергу, луганський адвокат і правозахисник Ігор Чудовський заявив, що Корсунський причетний до замаху на його життя.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення