Суд вирішив звільнити з тюрми антимайданівця “Топаза”

Жовтневий районний суд Харкова ухвалив рішення звільнити з місць позбавлення волі антимайданівця Гната Кромського (“Топаза”), засудженого до 8 років позбавлення волі. Про це повідомив його адвокат Дмитро Горшколєпов.

“За клопотанням адвоката Шадрина Жовтневий районний суд Харкова перерахував строк ув’язнення Кромського відповідно до роз’яснень пленуму Верховного суду з урахуванням терміну арешту (так званий „закон Савченко“ — ред.) і дійшов висновку що він відбув призначене вироком 8 років покарання і навіть більше”, — сказав Горшколєпов.

За його словами, зараз відбувається процедура оформлення на звільнення.

Нагадаємо, 12 липня 2018 року Апеляційний суд Харківської області відмовився призначити Гнату Кромському, антимайданівцю “Топазу”, більш суворе покарання, а саме 15 років позбавлення волі з конфіскацію майна, і залишив у силі вирок суду першої інстанції — 8 років ув’язнення.

Як повідомлялося раніше “Топаза” затримали 28 березня 2014 року. Наступного дня рішенням Ленінського районного суду Харкова йому обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, який він порушив. 25 квітня 2014 року “втікача” затримали у Донецьку та відповідно до рішення суду взяли під варту без права внесення застави. Улітку 2015 року Київський районний суд Харкова розпочав розгляд справи стосовно зловмисника.

30 січня 2018 року Київський районний суд Харкова визнав винним “Топаза” в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, участі в масових заворушеннях і незаконному заволодінні авто. Г.Кромський отримав 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення