Суддя Верховного суду вже 10 років ховає від податкової триповерховий будинок під Києвом

 Наші гроші

Суддя Верховного суду Ігор Самсін вказує в своїй декларації як недобудову будинок, яким його сім’я користується останні десять років.

Про це йдеться в сюжеті Юлії Самсоновї для програми «Наші гроші. Досудилися».

В декларації за 2015 рік Самсін задекларував у власності п’ять земельних ділянок. На одній з них – селі Шпетьки під Києвом, він вказав недобудований будинок площею майже 300 кв м.

Однак виявилось, що цей будинок завершений і обжитий, і навіть прикрашений національним прапором. У дворі є два гаражі і авто, хоча в декларації у власності судді та його сім’ї транспорт відсутній.

Сусіди стверджують, що сім’я судді приїжджає в це будинок відпочивати останні десять років. Сам Самсін запевняє, що останні два роки намагається оформити збудований будинок, але цьому заважає бюрократія. Крім того, він вважає, що це його право, коли вказувати будівництво будинку завершеним.

Але насправді, поки нерухомість неоформлена, з неї не платяться податки. І Самсіну, який є членом асоціації податкових радників, про це повинно бути відомо.

В 2015 році з декларації судді зникла його дружина Тетяна. А разом з неї і купа нерухомості: квартири у Києві та Львові, будинки, нежитлові приміщення та автомобіль Mercedes-Benz 350.

Нагадаємо, раніше Ігор Самсон як голова Вищою кваліфікаційної комісії суддів користувався приміщеннями будинку відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами. За президентства Віктора Януковича кандидатура Самсіна розглядалася владою на посаду голови Верховного суду України

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення