Сукню Мерилін Монро з дня народження Джона Кеннеді виставили на торги

Сукня американської актриси Мерилін Монро, в якому вона виконала пісню Happy Birthday на дні народження президента США Джона Кеннеді в травні 1962 року, піде з молотка. Торги відбудуться 17 листопада в Лос-Анджелесі, повідомляється на сайті аукціонного будинку julien's Auctions.

Сукню з блискітками і стразами, зроблене на замовлення дизайнером Жаном Луї, Монро одягла на виступ, який відбувся в Madison Square Garden в Нью-Йорку на честь 45-річчя Кеннеді, зазначає Reuters. На заході були присутні близько 15 тисяч осіб.

Аукціонний дім сподівається виручити за цей лот як мінімум два мільйони доларів. Плаття було куплено julien's Auctions у 1999 році за 1,26 мільйона доларів на аукціоні christie's.

У листопаді 2015 року на аукціоні christie's в Нью-Йорку був проданий портрет Мерилін Монро роботи американського художника Енді Уорхола. Картина «Чотири Мерилін» пішла з молотка за 36 мільйонів доларів. В грудні 2014 року на аукціоні julien's в Беверлі-Хіллз пішли з молотка любовні листи колишнього чоловіка Монро, бейсболіста Джо Ді Маджіо. Підсумкова вартість лота склала 78 125 тисяч доларів.

В листопаді 2013-го на торгах було продано медичні документи, які свідчать про те, що Монро робила пластичні операції. За цей лот виручили 25 тисяч 600 доларів. У вересні того ж року на аукціоні Freeman's в Нью-Йорку за 41 тисячу доларів пішли з молотка знімки з останньої фотосесії актриси.

Мерилін Монро була знайдена мертвою в ніч на 5 серпня 1962 року у власному будинку в Лос-Анджелесі. Офіційна причина смерті — передозування снодійного. Актрисі було 36 років.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення