Сьогодні під час засідання комісії з питань екологічної політики Київської міськради стався конфлікт між депутатом-свободівцем Ігорем Мірошниченком та активістом організації "Не мовчи" Орестом Гаранджою. Про це повідомляє видання "ГОРДОН" з посиланням на очевидців. Конфлікт розпочався в кабінеті: Гаранджа вилив на Мірошниченка з пляшки фекалії.
Потім сварка між чоловіками продовжилася в коридорі. Депутат кілька разів спробував вдарити Гаранджу, в тому числі ногою. Відео бійки вже з'явилося в Інтернеті
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55