Таїландська авіакомпанія почне обслуговувати ляльок

 Bloomberg

Авіакомпанія Thai Smile Airways буде продавати квитки на літаки лялькам в натуральну величину і обслуговувати їх як справжніх пасажирів. Про це повідомляє Bloomberg.

Лялькам будуть пропонувати закуски і напої, але їм буде заборонено сидіти біля аварійного виходу. У випадку, якщо власник не придбає для ляльки квиток, вона буде розцінюватися як ручна поклажа. Відзначається, що ляльки повинні бути пристебнуті під час зльоту і посадки.

Мова йде про ляльок Luk Thep або «Дитя ангела» (Child Angels"), які останнім часом набули популярності в Таїланді. Їх вартість може досягати декількох сотень доларів. Тайці вірять, що в них знаходяться душі дітей-ангеляток. Вважається, що якщо доглядати за ними, це принесе удачу. Відзначається, що бажаючи задобрити фортуну, власники ляльок купують для них одяг відомих марок і різні аксесуари.

Крім того, власники місцевого ресторану Netу Grill повідомили на своїй сторінці в Facebook, що пропонують спеціальне меню для ляльок Luk Thep за цінами дитячого меню. Страви будуть подаватися за умови, що вся замовлена їжа буде з'їдена.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення