Таїландська авіакомпанія почне обслуговувати ляльок

 Bloomberg

Авіакомпанія Thai Smile Airways буде продавати квитки на літаки лялькам в натуральну величину і обслуговувати їх як справжніх пасажирів. Про це повідомляє Bloomberg.

Лялькам будуть пропонувати закуски і напої, але їм буде заборонено сидіти біля аварійного виходу. У випадку, якщо власник не придбає для ляльки квиток, вона буде розцінюватися як ручна поклажа. Відзначається, що ляльки повинні бути пристебнуті під час зльоту і посадки.

Мова йде про ляльок Luk Thep або «Дитя ангела» (Child Angels"), які останнім часом набули популярності в Таїланді. Їх вартість може досягати декількох сотень доларів. Тайці вірять, що в них знаходяться душі дітей-ангеляток. Вважається, що якщо доглядати за ними, це принесе удачу. Відзначається, що бажаючи задобрити фортуну, власники ляльок купують для них одяг відомих марок і різні аксесуари.

Крім того, власники місцевого ресторану Netу Grill повідомили на своїй сторінці в Facebook, що пропонують спеціальне меню для ляльок Luk Thep за цінами дитячого меню. Страви будуть подаватися за умови, що вся замовлена їжа буде з'їдена.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення