"Талібан" оголосив про початок весняного наступу в Афганістані

 Reuters

Посольство США в Кабулі опублікувало екстрене попередження про підготовку бойовиками нападу на великий готель у КабуліІсламістський рух "Талібан" оголосив про початок свого весняного наступу в Афганістані. Про це повідомляє агентство Рейтер.

Наступ отримав назву "Операція Омарі" на честь мулли Омара, засновника руху "Талібан", смерть якого була підтверджена влітку 2015 року. Згідно із заявою, поширеною від імені "Талібану", бойовики мають намір "почати великомасштабні атаки на позиції противника по всій країні".

Таліби оголосили, що такі операції будуть здійснюватися "мучениками проти ворожих твердинь". При цьому для здійснення терактів і нападів на поліцейські і військові об'єкти будуть використовувати смертників.

"Джихад проти агресивної і узурпаторської армії невірних є нашим священним обов'язком і нашим єдиним засобом для відтворення ісламської системи і відновлення нашої незалежності", - йдеться у заяві талібів.

Незадовго до того, як таліби анонсували свій весняний наступ, посольство США в Кабулі опублікувало екстрене попередження громадянам США, заявивши, що отримало інформацію про підготовку бойовиками нападу на великий готель у Кабулі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення