Таргани та 20-річні простирадла: умови оздоровчого табору у Коблевому

Fakty.ua

З оздоровчого табору до лікарні – першого липня в інфекційне відділення госпіталізували 16 дітей із симптоми отруєння. Усі відпочивали у закладі Салют у Коблевому. У неділю ввечері їм стало зле, скаржилися на нудоту і температуру. Медик табору забрала до ізолятора тільки чотирьох. Решту дітей своїми пігулками лікували вожаті.

Після скандалу батьків, які почали масово телефонувати до закладу, ще понад 30 дітей зі скаргами оглянула лікар-інфекціоніст. Результати аналізів будуть у четвер. Попередній діагноз – гостра кишкова інфекція.

У таборі діти наввипередки скаржаться на погані умови. Директорка табору усі звинувачення про погане харчування відкидає.

Заклад занедбаний – за 40 років ремонт зробили тільки на першому поверсі, і то ще 10 років тому. Шафи, тумбочки, віконні і двірні рами старі і розсипаються від дотику, лінолеум і шпалери не замінювали десятки років.

Діти розповідають, у кімнатах бігають таргани, а в компоті плавають мурахи.

Комісія з Облздоров’я та Соцзахисту перебувала у таборі з годину, жодних коментарів не дали. У держпродспоживслужбі вже заявили, що через жахливий стан заклад не мав дозволу розміщувати дітей вище третього поверху. Та, попри це, їх поселили на четвертому і п’ятому.

Нині у закладі 331 дитина з п’яти областей – це обдаровані учні та пільговики, зокрема і діти учасників АТО. Двох уже забрали батьки. Держпродспоживслужба радить поки залишити дітей на місці і тиждень за ними спостерігати – аби не поширювати недугу. Попередньо заклад зобов’язали усунути недоліки до нового заїзду. За фактом масового захворювання дітей поліція відкрила кримінальне провадження.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин