Тепловоз зіткнувся з дрезиною в Дніпропетровській області

На залізничному перегоні в Дніпропетровської області тепловоз зіткнувся з дрезиною, внаслідок чого одна людина загинула і одна була травмована. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

"23 березня сталося зіткнення тепловоза ТЕМ2-2685 і дрезини МПТ4-063. Сталося це на четвертому кілометрі залізничного перегону ст. Самарська - ст. Богуславський. Одна людина загинула і одна постраждала. Залізнична лінія і транспортні засоби належать філії ПТП "Павлоградвантажтранс" ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля".

Надзвичайна подія сталася близько 14:20 під час ремонтних робіт. Локомотив підштовхував потяг до перегону Самарська-Богуславський.

За ним виїхала дрезина з бригадою монтерів, яка зупинилася для заміни шпал. Повертаючись назад, тепловоз зіткнувся з дрезиною. У результаті двоє монтерів отримали травми.

"На місце події оперативно прибула реанімаційно-протишокова бригада воєнізованого гірничорятувального загону, яка констатувала смерть одного потерпілого і надала невідкладну допомогу його колезі", - повідомили в ДТЕК.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення