Теракт у Єрусалимі організував ХАМАС: багато загиблих і поранених (відео моменту)

ХАМАС взяв на себе відповідальність за сьогоднішній вранішній теракт на автобусній зупинці в Єрусалимі. Двоє чоловіків, озброєних автоматом М-16 та пістолетом, відкрили вогонь по мирних жителях. У результаті загинули 3 особи, 12 осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Як відомо, близько 7:40 ранку двоє озброєних палестинців вийшли з автомобіля біля головного в'їзду до столиці Ізраїлю та відкрили вогонь по людям. Троє ізраїльтян загинули, ще шестеро отримали поранення, двоє з них у тяжкому стані. Про це повідомляє The Times of Israel. Двох бойовиків палестинського угруповання ХАМАС застрелили на місці події.

Вбиті жертви ідентифіковані як Лівія Дікман (24 роки), суддя-равин Елімелех Вассерман (73 роки) і Ханна Іферган (60 років).

Поліція повідомила, що двоє солдатів, які не були на службі, і озброєний цивільний у цьому районі відкрили вогонь у відповідь, убивши двох терористів.

Нападниками назвали братів Мурада Намра (38 років) і Ібрагіма Намра (30 років) із району Сур Бахер у Східному Єрусалимі. Вони були членами ХАМАС і раніше були ув'язнені за терористичну діяльність.

На кадрах видно, що терористи були озброєні автоматом М-16 і пістолетом. Під час огляду автомобіля поліцейські виявили велику кількість боєприпасів.

Додамо, що теракт стався в той час, коли перемир’я між Ізраїлем і ХАМАС у секторі Газа трималося шостий день.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення