В Одеській області стався вибух у приміщенні поліції, унаслідок чого загинула жінка. СБУ розслідує справу як теракт. Вибух пролунав сьогодні близько 18-ї години.
Жахливі кадри з Біляївки, де пролунав вибух у відділенні поліції, публікують у соцмережах.
Саморобний вибуховий пристрій туди пронесла жінка. Він був у пакеті та підірвався дистанційно. Жінка отримала важкі травми та померла на місці. Також постраждали троє правоохоронців.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55