В Одеській області стався вибух у приміщенні поліції, унаслідок чого загинула жінка. СБУ розслідує справу як теракт. Вибух пролунав сьогодні близько 18-ї години.
Жахливі кадри з Біляївки, де пролунав вибух у відділенні поліції, публікують у соцмережах.
Саморобний вибуховий пристрій туди пронесла жінка. Він був у пакеті та підірвався дистанційно. Жінка отримала важкі травми та померла на місці. Також постраждали троє правоохоронців.

12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22