Так званий "батальйон" "Сомалі" бойовика "Гіві" зазнав значних втрат у Авдіївській промзоні.
Про це сам Михайло Толстих повідомив у коментарі одному з пропагандистських ресурсів.
"За останні три дні я втратив чотирьох бійців, кращих бійців. Кілька хлопців отримали поранення. Але будуть жити, повернуться у стрій", – зазначив він.
Також вбивця українців підтвердив інформацію і про своє поранення.
"Я також отримав поранення в ногу. Щоправда вже наступного дня був на передовій", – додав "Гіві".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55