Терористи "ЛНР" підпалили вантажівку, в якій їхали п'ять українських військових, але всі бійці вижили.
Про це на своїй сторінці в Facebook розповів український військовий Сергій Сергійович (Saigon).
"Вчора на Луганському напрямку по одній із численних фронтових доріг їхав собі ЗСУшний "шішарь" з військовими всередині в кількості п'ять штук. Сонно їхав і нікому не заважав. Нічого не віщувало біди", - розповів він.
Терористи "ЛНР" підпалили вантажівку, в якій їхали п'ять українських військових, але всі бійці вижили.
Про це на своїй сторінці в Facebook розповів український військовий Сергій Сергійович (Saigon).
"Вчора на Луганському напрямку по одній із численних фронтових доріг їхав собі ЗСУшний "шішарь" з військовими всередині в кількості п'ять штук. Сонно їхав і нікому не заважав. Нічого не віщувало біди", - розповів він.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55