Тютюновий король світу Зіно Давідофф народився в Україні

 Канал 24

Від провінційного українського містечка до Швейцарії. Від бідної багатодітної сім'ї до титула тютюнового короля світу. Мова про легендарного Зіно Давідофф. Народився Зіно саме в Україні.

Він заробив свої перші песо, танцюючи танго і чарльстон. Працював зварювальником і не гребував будь-якої справи, щоб зібрати свій стартовий капітал. Фанатичний трудоголік, усміхнений з клієнтами і нестерпно вимогливий до колег. Читайте про те, як перспективний скрипаль Зіно Давідофф домігся для свого бренду без перебільшень королівських аудієнцій.

«Я не займався маркетингом. Я любив своїх клієнтів». Зіно Давідофф

Улюбленець долі, щасливчик – це точно не про нього, бо успіх довелося здобувати важкою працею. Спочатку сім'я жила у містечку Новгород-Сіверський, далі переїздить до Києва, де батько відкриває тютюнову крамницю. Та справи йдуть мляво, родина наважується переїхати ще раз – цього разу до Швейцарії.

Юний Зіно дивився на батька й розумів, треба щось змінювати у їхньому бізнесі: здивувати вибагливих європейців зможе тільки особливий тютюн. І от він уже на кораблі прямує до берегів Латинської Америки. Протягом 5 років вивчає, як правильно вирощувати листя, сушити і скручувати. Все для того, щоб зрозуміти, якою повинна бути якісна, а відповідно й дорога сигара.

Тут же він усвідомить і головну помилку експортерів. Доки прекрасний тютюн перепливає океан, його якість знижується. Тож саме Зіно почав першим перевозити сигари у спеціальних коробках-х'юмідорах, які під час тривалої мандрівки підтримували відповідну вологість і зберігали смак тютюну.

Обравши найкращих постачальників, він повертається у Швейцарію і за декілька років понуру батьківську крамницю просто не впізнати.

У підвалі магазину Зіно обладнав спеціальний погріб, що повністю відтворював клімат Куби, всі сигари були скручені вручну. Під час Другої світової війни він й узагалі перетворився на монополіста в Європі.

Утім, і це не давало приводу хоч трохи знехтувати якістю. Давідофф не брав відпустку, особисто зустрічав клієнтів у вишуканому костюмі. А вони були більш ніж поважні: магнати Ротшильди й Кеннеді та зірки Марлен Дітріх і Ален Делон.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення