Тома Круза звинуватили в загибелі двох пілотів на зйомках фільму

 СЕГОДНЯ

Родичі двох членів знімальної групи, які розбилися в авіакатастрофі під час роботи над фільмом "Зроблено в Америці", назвали актора Тома Круза причетним до трагедії. Про це повідомляє видання People.

Родини загиблих звернулися до суду. У позовній заяві вони звинуватили кінокомпанії Imagine Entertainment, Vendian Entertainment і Cross Creek Pictures в порушенні протоколу безпеки.

Позивачі також згадали режисера фільму Дага Лаймана і Круза, який виконав у ньому головну роль, – їх звинуватили в бажанні "зняти насичений діями, надзвичайно ризикований проект", що спричинило за собою авіакатастрофу. Зазначається, що актор і режисер вимагали кілька разів перезняти сцени з трюками на літаку. При цьому Круз і Лайман не вказані відповідачами у позові, однак родичі членів знімальної групи вважають, що вони проявили недбалість.

Авіакатастрофа сталася у вересні 2015 року в Колумбії. На борту перебували три особи, двоє з них – каскадер Алан Девід Пурвін і пілот Джіммі Лі Гарланд – загинули. Самого Круза на момент аварії в літаку не було.

"Зроблено в Америці" оповідає про Баррі Силі, який став наймолодшим пілотом "Боїнга 747" в США. Після втрати ліцензії цивільного льотчика він був змушений зв'язатися з Медельїнським картелем і стати важливою ланкою наркотрафіку в Америці в 1980-х роках.

Нагадаємо, Том Круз, який отримав травму на зйомках фільму "Місія нездійсненна-6", повернеться до зйомок вже в жовтні 2017 року.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення